Zaufali nam między innymi

Zwiększ swoje przychody

Narzędzie Price Expert wspiera Twój zespół sprzedażowy do osiągania jak najlepszych wyników sprzedażowych. Dzięki kompleksowym danym, analizom i raportom minimalizuje ręczną analizę konkurencji do minimum. Na podstawie danych z naszego narzędzia Twój zespół e-commerce oraz menadżerowie sprzedaży mają zapewnioną widoczność rynku na poziomie 360 ° i mają możliwość skutecznego wyprzedzania rywali.

Image
monitoring cen dla e-commerce

Jak śledzić ceny konkurencji?

Monitoruj, zbieraj i analizuj dane za pomocą Price Expert

 

Jakościowe dane stanowią podstawę prawidłowego tworzenia strategii cenowej, a dzięki prawidłowej strategi możesz przyciągnąć większą ilość klientów i zwiększyć swoją marżę. Na podstawie danych konkurencji znajduj produkty, dzięki którym możesz zwiększyć swój asortyment. Podejmuj również decyzje zakupowe na podstawie historycznych danych.

Skoncentruj się na właściwych konkurentach, produktach i markach. Dowiedz się w jaki sposób pozycjonowanie ceny koreluje z rynkiem oraz które produkty można sprzedawać po wyższej cenie bez utraty zysku.

Najważniejsze funkcjonalności

Monitoring cen produktów

 

Monitoruj ceny na rynku, dowiedz się jak kształtują się ceny. Sklepy w różnych branżach potrafią zmieniać ceny kilka razy dziennie. Dlatego tak ważne jest śledzenie zmian konkurencji za pomocą oprogramowania do monitorowania cen.

Analiza niedostępności

 

Porównuj i analizuj dostępność produktów w różnych kanałach dystrybucji. Dzięki historycznym danym możesz również ocenić sezonowość sprzedaży. Znajdź również produkty, których nie ma konkurencja i podwyższ ich cenę bez utraty zysku.

Konkurencyjne dane i statystyki

 

Wesprzyj swój zespół sprzedażowy dzięki kompleksowemu widokowi rynku. Dzięki temu Twój zespół nie będzie się zastanawiać i analizować ręcznie w jaki sposób Twoje ceny, promocje i asortyment różnią się od cen konkurencji. Dowiedz się, którzy konkurenci wpływają na zapotrzebowanie klientów.

Dedykowane rekomendacje

 

Na podstawie danych nasz system sugeruje, jakie ceny powinny być ustalane dla poszczególnych produktów, dzięki temu będziesz w stanie utrzymać pozycję lidera. Zarządzaj sprawnie swoją polityką cenową.

Alerty i raporty

 

System pozwala generować różnego rodzaju raporty, zarówno dla konkretnych produktów, jak i całych kategorii. Otrzymuj również alerty o nagłych zmianach na rynku. Oszczędź czas i uniknij ręcznego śledzenia cen w kanałach e-commerce.

Reguły i eksperymenty cenowe

 

Przyśpiesz i automatyzuj procesy ustalania cen w Twoim sklepie – określaj zasady cen dla poszczególnych produktów lub kategorii. Eksperymentuj również z różnymi wariantami cen. Dzięki naszemu systemowi będziesz mógł łatwo testować ceny dzięki testom A/B!

Analiza ocen i opinii

 

Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej o produktach możemy dla Ciebie śledzić oceny oraz opinie na temat produktów u Twojej konkurencji. Dzięki temu jeszcze lepiej ocenisz ofertę i to w jakie kategorie produktowe warto wejść.

Wsparcie i know-how

 

Jeśli potrzebujesz wsparcia – skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów. Chętnie pomożemy i doradzimy jak jeszcze możesz wykorzystać dane, które dostarczamy.

Dokonuj mądrych decyzji na podstawie aktualnych danych, a nie intuicji!

Potrzebujesz wysokiej jakości danych o cenach Twoich produktów?

 

Dzięki właściwej analizie cen z Price Expert wdrożenie i opracowanie odpowiedniej strategii cenowej będzie bardziej efektywne i jeszcze łatwiejsze!