Zaufali nam między innymi

price expert monitoring cen

Oprogramowanie do ochrony marki dla producentów

 

Chroń swoją markę i jej politykę cenową dzięki monitoringowi kanałów e-commerce. Price Expert pomoże Ci w monitorowaniu cen Twoich produktów, dzięki temu wyeliminujesz szkodliwą konkurencję cenową. Dowiedz się, który sprzedawca narusza ceny jako psuje rynek i kto za nim podąża.

 

Monitoruj ceny swoich produktów w różnych kanałach e-commerce takich jak sklepy internetowe, porównywarki cenowe, serwisy aukcyjne czy też witryny handlowe. Otrzymuj na czas alerty i raporty z istotnymi zmianami cen na rynku. Dzięki czemu będzie możliwe wykrycie pierwszego sprzedawcy, który zaniża cenę oraz kolejnych, którzy za nim podążają. W dzisiejszych czasach marki muszą szybko reagować na zmiany na rynku, aby utrzymywać swoją pozycję na rynku.

Najważniejsze funkcjonalności

Monitoring cen produktów

 

Wykrywaj naruszenia polityki cenowej. Wspieraj i rozwijaj uczciwe relacje z wszystkimi sprzedawcami.

Naruszenia i zaniżanie cen

 

Wykryj pierwszego sprzedawce, który zaniża ceny Twoich produktów oraz kolejnych , którzy za nim podążają. Dowiedz się, które produkty mają największą częstotliwość naruszeń.

Pozycjonowanie cen

 

Analizuj podobne produkty u konkurencji, aby ustalić najlepszą politykę cenową dla swojej marki. Sprawdź również jakie produkty sprzedają się u Twojej konkurencji.

Alerty i raporty

 

Otrzymuj spersonalizowane raporty oraz alerty o naruszeniach. Oszczędź czas i uniknij ręcznego śledzenia cen w kanałach e-commerce.

Analiza ocen i opinii o Twoich produktach

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o postrzeganiu Twoich produktów możemy również śledzić dla Ciebie oceny i opinie o produktach.

Wsparcie i know-how

 

Jeśli potrzebujesz wsparcia – skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów. Chętnie pomożemy i doradzimy jak jeszcze możesz wykorzystać dane, które dostarczamy.

Dokonuj mądrych decyzji na podstawie aktualnych danych, a nie intuicji!

Potrzebujesz wysokiej jakości danych o cenach Twoich produktów?

 

Dzięki właściwej analizie cen z Price Expert wdrożenie i opracowanie odpowiedniej strategii cenowej będzie bardziej efektywne i jeszcze łatwiejsze!