Zaufali nam między innymi

Dlaczego Trade Expert?

Otrzymuj precyzyjne raporty i statystyki sprzedaży Twoich produktów dla własnego konta na Allegro jak i konkurencji. Dowiedz się w odpowiednim czasie kiedy konkurencja zmienia ceny swoich produktów i reaguj na zmiany na rynku. Zyskaj na czasie, dzięki gotowym raportom nie będziesz musiał już analizować konkurencji ręcznie.

  • Monitoruj Allegro

    Monitoruj konkurencję, dowiedz się jakie produkty najlepiej się sprzedają w danej kategorii lub u danego sprzedawcy. Dowiedz się jak sprzedają liderzy.

  • Analiza aukcji i promocji

    Analizujemy popularność produktów na podstawie ilości wyświetleń aukcji oraz użytych opcji promocji. Dowiedz się jak promować aukcje, aby sprzedaż była większa.

Image

Dokonuj mądrych decyzji na podstawie aktualnych danych, a nie intuicji!

raport i porównanie cen allegro

Porównanie cen i analiza
sprzedaży na Allegro

Jako jedyni porównujemy ceny Twoich produktów z takimi samymi produktami u konkurencji

 

Oszczędzaj czas! Porównamy ceny produktów na Twoich aukcjach z cenami konkurencji za Ciebie. Otrzymasz gotowy raport, który możesz od razu wykorzystać i wyprzedzić konkurencję. Sprawdź jaką łączną sprzedaż czy też jaki udział w danej półce sprzedażowej ma Twoja konkurencja.

Sprawdź również

Monitoring konkurencji
dla e-commerce

Zyskaj na czasie, automatyzuj swoje działania! Monitoruj wszystkie swoje kanały sprzedażowe w internecie.

 

Dzięki Price Expert masz obraz całego rynku 360°, już nie będziesz musiał zbierać tych danych ręcznie i tracić wiele cennego czasu.Uzyskaj pełną widoczność na rynku, wgląd w ceny konkurentów, asortyment oraz promocje.

monitoring cen dla e-commerce
BLOG

Sprawdź co nowego na naszym blogu

Marek Kosno
Marek Kosno
7 największych błędów promocji w e-sklepach

Ilość i różnorodność promocji w sklepach jest ogromna. Jak więc mądrze z nich korzystać, żeby maksymalnie zwiększyć przychody ze sprzedaży? Poniżej przedstawiam

Dalej
Marek Kosno
Marek Kosno
4 rzeczy, których możemy nauczyć się

Na początek kilka faktów o Amazonie: • 304 miliony aktywnych kont użytkowników • Sprzedaż w 2014 – 2 miliardy produktów • Ilość dostępnych produktów w

Dalej